„Kilkadziesiąt godzin spędzonych na obserwacji i tropieniu tego przepięknego łosia. Oczekiwanie na ten moment gdy jego oręż będzie już na ziemi. Niestety to nie wystarczyło i ciężko było się pogodzić z faktem że ktoś inny by je podniósł. Sentyment do tego łosia nie pozostawiał mi złudzeń …muszę je mieć! I tak właśnie przedstawiam wam Króla Mazurskich Bagien i Lasów ( ͡~ ͜ʖ ͡°) waga 12 kg.” Jest to wczorajsze wypracowane trofeum Michała z okolic Ełku.
Przypominamy również że jakiś czas temu rozpoczął się okres zrzutów u łosi, jeśli jesteście ciekawi jak, kiedy i gdzie szukać zrzutów to zapraszam do mojego wywiadu z leśnikiem. Obszerna galeria i merytoryczne informacje.

Chcesz być na bieżąco? #zwiadowcahistorii – tag z moimi najciekawszymi znaleziskami! Zapisz się też do mikrolisty zwiadowcahistorii lub zaplusuj ten komentarz, bym zawołał Cię do najlepszych znalezisk!

#las #poroze #zrzuty #ciekawostki #zainteresowania #poszukiwacze #natura #przyroda #zwierzeta #zwierzaczki #mazury #warminskomazurskie #elk